Jak przygotować dobrą imprezę firmową?

Dziś, jak nigdy dotąd, zdajemy sobie sprawę z wartości współpracy w zespole – zarówno takim sportowym, jak i w pracy. Popularnym sposobem na nawiązywanie nowych kontaktów, budowanie wspólnoty i poczucia przynależności w firmach jest organizowanie imprez. Ale jak się za to zabrać? Jak przygotować dobrą imprezę firmową?

9/9/20231 min czytać

Już radzimy:

🎭 Wybierz jakiś motyw przewodni – może to być jubileusz czy impreza charytatywna, inspiracja kolorami z Waszego logotypu, wspólne grillowanie, a nawet konkurs talentów!

🕺Pomyśl co będziecie mogli razem robić i wypisz wszystko w jednym miejscu. Wymyśl też kilka prostych aktywności na wypadek, gdy coś pójdzie nie tak lub będzie trzeba „rozruszać nieco towarzystwo”.

💲 Ustal sposób jej finansowania (np. przez sponsorów lub składki), a następnie, biorąc pod uwagę motyw przewodni, przygotuj realistyczny (czytaj: ten na najgorszy scenariusz) budżet i się go trzymaj.

📨 Wyślij zaproszenia, które będą zawierać: miejsce, czas i rodzaj wydarzenia, określonego nadawcę i odbiorcę i wszystkie inne informacje, które będą potrzebne np. obowiązujący dress code.

🪄 Pilnuj ładu i porządku – to może być szczególnie trudne na większych imprezach. A przecież trzeba zadbać, by nikt nie wywrócił się na przysłowiowej skórce od banana!

Tu możemy wkroczyć my 😊

Powodzenia!